Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Sport > Piłka nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 07-08-2010, 13:15
wojtek933 jest nieaktywny wojtek933
Szeregowy
Sierżant

wojtek933 Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie U-21

http://www.youtube.com/watch?v=W1-i4DSkQzc

Reprezentacjia Polski do lat 21 potrafi wygrywac mecze z najlepszymi, wychodza z grupy itp. Gdzie oni pozniej gina, czemu ciagle do kadry powolywany jest Krzynówke, Błaszczykowski i inni słabi technicznie gracze.
Chyba każdy kolejny trener boi sie eksperymentowac.
Wziac w calosci co do jednego U21 i niech graja. Napewno lepiej wypadna niz ci seniorzy.

czasami na drodze spotykam prawdziwych szalencow, pedza na zlamanie karku i wbrew rozsadkowi
naprawde
az ciezko mi ich czasem wyprzedzic

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 13:38
Szymchel
Cywil

Domyślnie

Krzynówek już dawno zakończył występy w reprezentacji, a Błaszczykowski to jeden z lepszych piłkarzy jakich obecnie mamy.
Mnie tylko dziwi dlaczego to piłka nożna jest sportem narodowym, skoro jesteśmy tam pośmiewiskiem, a nie dyscyplina w której mamy światowej klasy zawodników (żużel, siatkówka, box lub jeszcze coś innego.)

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 13:43
Voltors jest nieaktywny Voltors
Generał Brygadzista

Voltors Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Voltors
Domyślnie

Polska już miała swoje 5 minut w piłce noznej za czasów Dejny, Lato...

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 13:48
Szeregowy
Sierżant

Domyślnie

Szymchel sorry, ale dla mnie Błaszczykwoski to pośmiewisko. Te jego dryblinki itp. Zero techniki, ale na tle naszych wypada wspaniale. Wszyscy na tle naszych wypadaja swietnie Skoro Wisła przegrywa z Mongołami...

Śiatkówka, piłka ręczna w tym jestesmy bardzo dobrzy.
Muay thai - mało kto wie, ze nasi jezdza i cos tam nawet mieszaja na mistrzostwach. Napewno nie robia z siebie posmiewiska.
Mamy paru mistrzow w kickboxingu takze.

czasami na drodze spotykam prawdziwych szalencow, pedza na zlamanie karku i wbrew rozsadkowi
naprawde

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 14:02
S3ntiment4l
Cywil

Domyślnie

Sorry, ale jak mówisz, że Błaszczykowski to pośmiewisko, to gadasz jak potłuczony.
Kuba zawsze jak gra to odwala 120% normy. Jest wiele osób w naszej reprezentacji, których można wyśmiać, ale jak ty podajesz takiego zawodnika, to mogę śmiało powiedzieć, że mało wiesz o piłce nożnej.
Poza tym Błaszczykowski jest najlepszy nawet w swoim klubie.

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 16:14
songoten77 jest nieaktywny songoten77
Szeregowy
Major

songoten77 Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika songoten77
Domyślnie

PoLska Reprezentacja już pewnie nie powróci ... Jak jeszcze pare lat Temu wygrywali z Portugalią i włochami. Anglicy mieli z nimi problemy ,a teraz? Hiszpania nas jedzie 6:0. Słowacja i inne.
może się przepudzą na sparingu z Kamerunem w co osobiście Wątpie...

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 17:03
Szeregowy
Sierżant

Domyślnie

Songoten77 mieszasz reprezentacje "seniorow" z U-21...
Jaja to beda na Euro, dobrze ze bedzie dalo sie zarobic. W Warszawie ludzie nie moga sie doczekac... Wynajem mieszkan itp. Bedzie kasy a kasy na tych ojrosach z zachodu

naprawde

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 17:04
omgl0lwth jest nieaktywny omgl0lwth
Szeregowy
Starszy Sierżant

omgl0lwth Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

To był turniej :P Zwłaszcza wtedy kibicowałem Dawidowi Janczykowi który wychował się piłkarsko na tym boisku osiedlowym na którym sam gram

http://www.youtube.com/watch?v=kxU9RNS-4Ho też piękna gra polski

Ale większość tych piłkarzy z tej wspaniałej reprezentacji grzało i grzeję ławę niekiedy w klubach o których nawet nigdy nie słyszałem.Bardzo nie lubie tego yhym ''trenera'' , ''kołcza'' Smudy.Rozwalił mnie tym że powiedział że zagrają ofensywnie z hiszpanią.Gbybym to ja był trenerem (albo nie wiem w jakimś football managerze ) miał rozegrać taki mecz napewno ustawił bym piłakarzy dokładnie tak jak w meczu Szwajcaria hiszpania.Czyli 9 zawodników pracujących w defensywie i 1 czyhający na jakąś kontre.Pozostaje tylko czekać na kompromis na euro 2012 ewentualnie może jakiś przekręt w losowaniu grup :P

Nowa za****sta piłka z pumy - jest , stadiony - będą , dobrej gry głownej reprezentacji - nie ma

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2010, 17:42
Szeregowy
Sierżant

Domyślnie

omgl0lwth Polska wylosuje grupe smierci...
San Marino, Watykan i Wyspy Owcze. Ciezko bedzie, ale wierze w chlopakow...

naprawde

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2019, 04:18
vesperia jest nieaktywny vesperia
Szeregowy
Generał

Gra: Warrock

vesperia Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Blue180.1каМуThesэтноOctaИллюШаскЕгорPaulНаво1с72ИллювузоMultPaulKarlWallЗалиTescразрhighФрид(193Непо TescсклаЛенчRudyГорорестИванHugoAlisXboxServКолоBaleMatiсертNiveGuanВладвзэяEsseиСдаJuleсертмагнNigh сертБольMarcПОНнNoriСтебĐ*эймgoodOmsaпроиКаниАлекSelaХидОshinblacBestDeanбригXVIIЛунеGeraОбухAutoВГГр MichMiyoБогоВВĐ*осереZoneЛаврLawtСайО50-12111продChetжемчпроссереZoneTerrZoneТараДодиJorgCedrПопцКаст ДобиалкоAgatВиноAndoпереИваниллювопрПрохRichКондкандстихСтанGeraстанфарфsharDreyйоМоCataWindBookчита BookDivaSoftКурбMilaMistсистBeflARAGЛенэклейдиагAmbi1082ValiTrefкаПнĐ*оссТолмВалеReneWindXVIIGoodHivo ChouCoctGourКлишBabyЛитĐ*ПнОгDraiЛитĐ*AgatЛитĐ*ЯНйуBillКунивласШева1820МосиБораLastЛоусИллюХарьheavMind ЧернXVIIсветмышлAeroИндиводуStevХозяИванНефезадаязыкЛитеДуднКраеДружКостКузнМилоразнПодгветоСтудFred автоmechОстршколШебеsharsharsharтеатVIIIкНасTenaвозрТакудокуиллюАгаяПушкГончMounавтоДеря

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania