Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Sport > Piłka nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 18-01-2011, 16:32
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie Ulubione kluby piłkarskie

W tym temacie podajcie swoje ulubione kluby piłkarskie - po 1 z kraju oraz ze świata oraz uzasadnijcie dlaczego.

Kłótnie oraz wyzywanie się z powodu że ten nie lubie tamtego klubu będą bezwzględnie karane.

To ja zaczne.

Nie będę w tym temacie pisał o katowickiej GieKSie bo jak mieszkałem w PL to przez pewien czas chodziłem na każdy ich mecz u siebie, a jak miałem czas to i na większosć wyjazdów jeździłem.

Jednak zostawiam ten klub poza rankingiem, gdyż teraz mieszkam w UK.
Kiedyś moim ulubionym klubem na świecie był Man Utd. Więc teraz powinien być moim ulubionym klubem w UK.
No ale tak nie jest. Dlaczego? Bo lubiłęm Man Utd gdy bł klubem "brytyjskim" czyli w składzie miał głównie brytyjczykó takich jak Beckham, Giggs, Kean, Cole, bracia Neville, Sholes i reszta.
A teraz? Mieszanka nacji jak każdy, plus nie grają widowiskowo, raczej bardziej defensywnie czekając na okazję. NUUDA!
Dlatego w tej chwili mam problem ze znalezieniem ulubionej angielskie drużyny, jednam mieszkam w Leicester. A co za tym idzie mam w mieście stadion FC Leicester City.

Cóż, może od kilku sezonów gniją w Championship czyli angielskim odpowiedniku tej ligi poniżej ekstraklasy ale w zeszłym sezonie byli w play-offach do ekstraklasy, a w tym zatrudnili....SVENA GORANA-ERICSSONA jako trenera!!!
Choć na razie za dobrze im nie idzie :P Ale nadal mają szanse na playoffy.
Jedyny bół że bilet na mecz kosztuje ok 25 funtó czyli....ok pół dnia pracy za minimalną krajową :P

Dobra, teraz przejdźmy do ulubionego klubu na świecie.
Powiem tak, kiedyś tego klubu nie lubiłem, wolałem ich największego rywala czyli Real Madryt.
Jednak dziś ma się to zupełnie inaczej.
Teraz ten klub jest moim ulubionym na świecie a Real mnie nudzi.
Tak, chodzi o FC Barcelone.
Dlaczego? Grają najbardziej widowoskowo, ofensywnie, a o to właśnie chodzi komuś kto ogląda mecz.
I dzięki temu takie drużyny zdobywają najwięcej fanów.
Mam gdzieś taktyki trenerów, ostrożną grę i dzięki temu ciułanie punktów. Ja oglądając mecz oczekuje na jak najbardziej widowyskową ofensywną grę oraz grad bramek.
Barca mi tego dostarcza. Real nie za często.
Jak zmienią trenera i Real zacznie grać łądną ofensywną piłę jak BArca, a Barca zacnzie grać jak Real - zmienie zmienię zdanie .

A powiem tak że kiedyś jak sie bardziej interesowałem to miałem ulubiony klub prawie w każdym kraju, włącznie z Brazylią :P

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 16:49
k1_m4 jest nieaktywny k1_m4
Banned
Sierżant

k1_m4 Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

"Teraz ten klub jest moim ulubionym na świecie a Real mnie nudzi."

Bardzo sie ciesze ze nie jestes kibicem Realu bo Real nie potrzebuje sezonowcow.

kraj-wisla
swiat-Real

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 16:53
b3gginer jest nieaktywny b3gginer
Szeregowy
Podpułkownik

Nick: b3gginer
Gra: Warrock

b3gginer Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika b3gginer
Domyślnie

kraj - , a takze

swiat -

@Josiek
Niedlugo sie poprawia , nie martw sie

Ostatnio edytowane przez b3gginer ; 18-01-2011 o 17:32

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 16:53
theblues jest nieaktywny theblues
Szeregowy
Sierżant Sztabowy

Nick: theblues99
Klan: RESIDENT EVIL

theblues Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika theblues
Domyślnie

Chelsea London Football Club !

I żeby było jasne, kibicuję im już od około 11-12 lat bez przerwy (!) czyli sporo przed tym jak Roman A. stał się właścicielem :P
Na koncie miliardy obejrzanych meczów, komplikacji itp, 2 koszulki , kilka szalików, brakuje tylko wizyty na stadionie ale to najprawdopodobniej zmieni się już w to lato

od boiskowego pseudonimu CFC wziął początek również mój nick wr

Ostatnio edytowane przez theblues ; 18-01-2011 o 16:55

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 16:56
Sir Psycho Sexy jest nieaktywny Sir Psycho Sexy
Major

Nick: kubica0wn

Sir Psycho Sexy Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sir Psycho Sexy
Domyślnie

Dla mnie tylko Arsenal Londyn choć,uważam że F1 jest lepsza ale to tylko moje zdanie możecie się na mnie rzucić.

Edit:b3ginner trzymaj się stary bo z formą L'pool nie najlepiej

A i dodam jeszcze,że też byłem na stadionie Arsenalu no i Wembley(nowym)

Ostatnio edytowane przez Sir Psycho Sexy ; 18-01-2011 o 17:00

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 16:57
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Wymienię tylko światowy klub bo w Polsce nie ma dobrej piłki. Czułem zażenowanie jak brat zabrał mnie na Lechię . Ale kiełbaski mieli wyśmienite .

Od małego zawsze uwielbiałem Juventus Turyn. To dlatego, że Buffon był moim mistrzem jeśli chodzi o bramkę. Zawsze jak graliśmy w piłę z kumplami to stałem na bramie w koszulce Buffona i byłem dumny . I nawet nieźle sobie radziłem na tej bramce. Dodatkowo lubiłem zawsze takich piłkarzy jak Trezeguet (chyba dobrze napisałem) czy Nedved.

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 17:30
Generał

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Cytat:
Bardzo sie ciesze ze nie jestes kibicem Realu bo Real nie potrzebuje sezonowcow.
Jak mogę być kibicem klubu który jest na drugim końcu świata i nie jestem w stanie na jego mecze chodzić.
Dlatego z klubów których mecze widzę w TV preferuje te grające bardziej widowiskowo.
Gdybym mieszkał w Madrycie, pewnie byłbym stałym kibicem jednego z klubów z tego miasta, tak jak jestem kibicem GieKSy do końca życia gdziekolwiek bym nie był, bo jak pisałem wcześniej, wiele sezonów jeżdziłem na mecze.

Mówiąc prościej - jak można kochać kogoś na odległość kogo się na oczy nie widziało, tylko w TV.
I to dla mnie ma się zastosowanie do klubów jak najbardziej.

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 17:40
Matthew jest nieaktywny Matthew
Szeregowy
Generał Major

Matthew Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

W Polsce moim ulubionym klubem jest KKS Lech Poznań, może dlatego że jest to klub z mojej okolicy. A poza Lechem jest jeszcze Real Mardyt.

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 18:10
Remek jest nieaktywny Remek
Opie®dalacz
Generał Brygadzista

Nick: Nie gram.
Klan: Nie gram.

Remek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Remek Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Remek
Domyślnie

Kraj- WKS Śląsk Wrocław - co tu się rozpisywać, mieszkam niedaleko .
Świat-Athletico Madryt - uwielbiam Diego Forlana /
FC Barcelona - wg. mnie klub, który prezentuje najładniejszą na świecie piłkę.

Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2011, 18:30
Generał

Domyślnie

Cytat:
Świat-Athletico Madryt - uwielbiam Diego Forlana /
No niestety, bez Diego to Atletico nie potrafi zdobywać bramek.
Jak jego zabraknie to klub leży.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd