Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Sport > Piłka nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 05-04-2012, 14:04
Remek jest nieaktywny Remek
Opie®dalacz
Generał Brygadzista

Nick: Nie gram.
Gra: Warrock
Klan: Nie gram.

Remek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Remek Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Remek
Domyślnie Rozmowy na temat klubów i aktualnej sytuacji...

To, że Barca gra świetną piłkę to każdy z nas powinien wiedzieć - mówię to jako osoba faworyzująca Real. Ale postawa sędziów w trakcie ich meczy pozostawia wiele do życzenia, stąd po części moja niechęć do tego zespołu, bo nawet jeśli oglądam fajny mecz z ich udziałem, a widzę co odwalają sędziowie, to telewizor wyłączam, bo dla mnie wtedy słowo "fair play" traci na wartości.

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 19:00
prooital18 jest nieaktywny prooital18
Szeregowy
Generał Brygadzista

Klan: JACKALS !! <3

prooital18 Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika prooital18
Domyślnie

http://kwejk.pl/obrazek/1069584/ ))))))))))))))))))))

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 22:12
ropuch999 jest nieaktywny ropuch999
Szeregowy
Sierżant Sztabowy

ropuch999 Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika ropuch999
Domyślnie

http://screenshooter.net/6037309/skrin_129.jpg

placzcie dalej, ze Barcelonie pomagaja sedziowie bo pewnie jak Real byl przy pilce to sedziowie rzucali sie w pogon a jak udalo im sie odebrac to szybko podawali ja Barcelonie 73% posiadania na Santiago <3

na prawde nie macie ciekawszego zajecia tylko wyklocanie sie po forach czy Barca czy Real jest lepsza albo komu sedzia pomogl? bedzie polfinal, zobaczymy... po uj sie teraz nad tym rozwodzic tak emocjonalnie?

prosze bardzo, filmik sprzed kilku tygodni

wrzutka Saragossy, gracz Valencii wybija glowa pilke i nabija reke goscia z Realu, karny dla Saragossy... dokladnie 28sekunda filmiku... gdyby takiego karnego dostala Barcelona w meczu z Realem, to by ja bluzgal caly swiat przez najblizsze 10sezonow, tutaj nawet nikt dupy nie odezwie... wiec ogarnijcie troche emocje, to tylko sport, sedziowie to tylko ludzie.. ogladnijcie sobie mecz tenisa, ile byloby bledow gdyby nie challenge ( kto cos ogarnia bedzie wiedzial o czym mowie ) .. tutaj nie ma kamer, wiec kazdy ma prawo do bledu... tyle, dziekuje dobranoc!

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 22:21
patrykps55 jest nieaktywny patrykps55
Szeregowy
Generał Major

patrykps55 Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika patrykps55
Domyślnie

Cytat:
Napisał ropuch999 Zobacz post
http://screenshooter.net/6037309/skrin_129.jpg

placzcie dalej, ze Barcelonie pomagaja sedziowie bo pewnie jak Real byl przy pilce to sedziowie rzucali sie w pogon a jak udalo im sie odebrac to szybko podawali ja Barcelonie 73% posiadania na Santiago <3

na prawde nie macie ciekawszego zajecia tylko wyklocanie sie po forach czy Barca czy Real jest lepsza albo komu sedzia pomogl? bedzie polfinal, zobaczymy... po uj sie teraz nad tym rozwodzic tak emocjonalnie?

prosze bardzo, filmik sprzed kilku tygodni

Valencia - Zaragoza 1:2 (21.03.2012) - YouTube

wrzutka Saragossy, gracz Valencii wybija glowa pilke i nabija reke goscia z Realu, karny dla Saragossy... dokladnie 28sekunda filmiku... gdyby takiego karnego dostala Barcelona w meczu z Realem, to by ja bluzgal caly swiat przez najblizsze 10sezonow, tutaj nawet nikt dupy nie odezwie... wiec ogarnijcie troche emocje, to tylko sport, sedziowie to tylko ludzie.. ogladnijcie sobie mecz tenisa, ile byloby bledow gdyby nie challenge ( kto cos ogarnia bedzie wiedzial o czym mowie ) .. tutaj nie ma kamer, wiec kazdy ma prawo do bledu... tyle, dziekuje dobranoc!
Tu juz nie chodzi oto ze sami kibice mowia ze sedziowie pomagaja barcelonie. Zobacz sobie co powiedzial Godall na temat sedziow w barcelonie. Slabiej sie nimi opiekuja wiec w lidze slabiej im pomagaja. Przepuszczam ze Rosell juz sie zapewne za to wzial i poprawi relacje. Pewnie nie wiesz kto to Godall, kim byl, co powiedzial i o co chodzi.

P.S Nie zdziwil bym sie jakby kiedys wyszlo ze w barcelonie ktos na koksie jedzie, przeciez Guardiola wie jak sie z tym obchodzic.

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 22:40
Szeregowy
Sierżant Sztabowy

Domyślnie

owszem nie wiem, nie interesuje sie liga hiszpanska ani blizej zadna inna, nie jestem kibicem ani fanem Barcelony, po prostu wkur#@% mnie to, ze wszyscy tak placza, sport to sport, po co robicie dymy na forach? co to zmieni, ze bedziecie narzekac, ze np Barcelonie sedziowie pomogli w tym czy w tym meczu? wynik meczu sie zmieni? NIE... sedziowie nagle zmienia swoje postepowanie i wyrosnie im kolejne 40par oczu ? NIE.. wiec co sie tak spinacie....

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 22:50
patrykps55 jest nieaktywny patrykps55
Szeregowy
Generał Major

patrykps55 Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika patrykps55
Domyślnie

To po hvj piszesz ze placzemy ze barcelonie pomagaja sedziowie. Jak ktos taki jak Godall mowil ze opiekowali sie bardzo dobrze sedziami to nie ma tutaj mowy o placzu tylko o realiach.
To teraz tez skonczmy narzekac na politykow itp. bo co to zmieni? Po to sa fora zeby PISAC i KOMENTOWAC.

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 22:51
lOvek jest nieaktywny lOvek
Szeregowy
Porucznik

Nick: -ManieK-

lOvek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Cytat:
gdyby takiego karnego dostala Barcelona w meczu z Realem, to by ja bluzgal caly swiat przez najblizsze 10sezonow, tutaj nawet nikt dupy nie odezwie... wiec ogarnijcie troche emocje
Mistrzu, ale nie porównuj tych dwóch spotkań. To nie jest Gran Derbi ..;o

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 22:54
Szeregowy
Sierżant Sztabowy

Domyślnie

a co CI da narzekanie na politykow? myslisz ze rzad patrzy na narzekanie Polakow ze paliwa maja astronomiczne ceny? gowno ich to obchodzi, dokupuja samochody i dodaja sobie premie, ich stac zalac mercedesa do pelna nawet jak bedzie benzyna po 15zl/litr... a na takich szarakow co zapierdzielaja od switu do zmierzchu za 1500zl to uwagi nie zwracaja.. taka jest prawda... narzekanie nic tu nie da, jedyny sposob to isc na wybory i glosowac na kogo innego...

zreszta, koncze temat i znikam z forum ,powodzenia w dalszej dyskusji, czesc

Cytat:
Napisał Seenseei Zobacz post
Mistrzu, ale nie porównuj tych dwóch spotkań. To nie jest Gran Derbi ..;o
no wlasnie o to mi chodzi, ze pomylki sedziow zdarzaja sie wszedzie i jakos nikt nie placze nad tym, a przez to ze Gran Derbi to najbardziej emocjonujace spotkanie w calej pilce noznej, robi sie wielki rozglos i szum.. mniejsza z tym

Ostatnio edytowane przez Sir Psycho Sexy ; 06-04-2012 o 12:54

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 22:59
lOvek jest nieaktywny lOvek
Szeregowy
Porucznik

Nick: -ManieK-

lOvek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Cytat:
no wlasnie o to mi chodzi, ze pomylki sedziow zdarzaja sie wszedzie i jakos nikt nie placze nad tym, a przez to ze Gran Derbi to najbardziej emocjonujace spotkanie w calej pilce noznej, robi sie wielki rozglos i szum.. mniejsza z tym
Taką pomyłke to ostatnio widziałem w meczu z Chelsea. I to było dawno temu. Prawda jest taka, że to Barcelonie zawsze sędzia dorzuca 3 grosze.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2012, 09:33
makarainen jest nieaktywny makarainen
Toster
Sierżant Sztabowy

Nick: szczpean

makarainen Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

I tak Barca the best : P
Puta madrit !

Odpowiedź z Cytatem