Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Centrum Rozrywki > Różności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 03-05-2012, 11:07
harnas jest nieaktywny harnas
Szeregowy
Podporucznik

Nick: 0charyzma0
Gra: Warrock

harnas Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika harnas
Domyślnie Piosenka o Facebook'u ????

Co sądzicie o tej piosence?

Moim zdaniem trochę podchodzi pod rymy Eminema.

Oceńcie sami ... !

"Facebook Epic Rap" - fragment tekstu:

I log onto Facebook sometimes
and it's telling me your gallery's updated but five
hundred of your pictures are the same, it looks like
you're pissed up every day with your mates at club nights
And I hate to be uptight, but I just find
it a shame you're afraid of the sunlight
And why do people never quite look like
their profile picture they pick for the front?
Why it's funny what the camera does to you
That must be why you're stood by someone fatter and uglier
so you look better in comparison, but it's apparent that
you're shallow and that that's what you've done here
Nah - you look absolutely fabulous
so let's have a game of Scrabulous
Mafia Wars! Mafia Wars!
How many times do I have to click ignore?
I didn't want to play it when you asked me before
so what the hell are you still asking me for?
If only there was an application
that let me smash your face in

600 million people like me like this
Are you taking the piss
or is there something I've missed?

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 03-05-2012 o 16:48

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2012, 16:53
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

yyy, ale komercha xD
Koleś próbuje zdobyć popularność tym ze narzeka na popularnosć FB
Do tego używając komercyjnego YouTube który nie jest wcale mniej komercyjny niż FB.

Dlatego nie trawię subkultury HH.
Tylu hipokrytów co w HH, w żadnej innej subkulturze nie znajdziesz.
Oni nawet między sobą się żrą oskarżając o komercyjność, mimo że celem każego z nich jest się dorobić.

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2012, 20:07
Remek jest nieaktywny Remek
Opie®dalacz
Generał Brygadzista

Nick: Nie gram.
Klan: Nie gram.

Remek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Remek Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Remek
Domyślnie

Cytat:
Napisał MadMaX Zobacz post
Tylu hipokrytów co w HH, w żadnej innej subkulturze nie znajdziesz.
Oni nawet między sobą się żrą oskarżając o komercyjność, mimo że celem każego z nich jest się dorobić.
Jak słuchasz/słuchałeś samej komerchy to się dziwisz?
Dlaczego wypowiadasz się nie mając o tym pojęcia? Jestem w stanie wymienić Ci wielu wykonawców, którzy pieniądze mają głęboko. Zresztą to jest mało ważne, jeśli ktoś robi dobry rap i ma za to pieniądze - co w tym złego? Najlepszy rap zaś wywodzi się najczęściej z podziemia, więc mamy mały paradoks.
To że co poniektórzy żrą się między sobą jak to ująłeś to jest praktycznie zawsze poparte faktycznymi argumentami i jeżeli ktoś chce na siłę z siebie zrobić rapera, gdy autentycznie tylko go udaje, to tu trzeba mu uświadomić co nieco. Przykład? B.R.O i jego podjarane nim dziewczynki z gimnazjum - śmierdzi gównem na kilometr.
Ale pisząc to co napisałeś grubo, oj gruuubo się mylisz.

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2012, 21:20
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Cytat:
Dlaczego wypowiadasz się nie mając o tym pojęcia?
Gdy ja słuchałem RAP/HH wtedy, Ty dopiero słuchałeś kołysanek na dobranoc

Do 20-tki miałem ten nudny okres obracać się w subkulturze HH i ją poznać dosyć dobrze.

I uważam że nawet sublultura POP jest bardziej prawdziwa, bo oni nie kryją ze lecą na komerchę i się po prostu przy tym dobrze bawią.

Ale to nie o tym temat i w sumie mało ważne jest moje zdanie na ten temat.
Każdy ma prawo słuchać co chce.

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2012, 21:36
Opie®dalacz
Generał Brygadzista

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Remek Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Remek
Domyślnie

Cytat:
Napisał MadMaX Zobacz post
Gdy ja słuchałem RAP/HH wtedy, Ty dopiero słuchałeś kołysanek na dobranoc

Do 20-tki miałem ten nudny okres obracać się w subkulturze HH i ją poznać dosyć dobrze.

I uważam że nawet sublultura POP jest bardziej prawdziwa, bo oni nie kryją ze lecą na komerchę i się po prostu przy tym dobrze bawią.

Ale to nie o tym temat i w sumie mało ważne jest moje zdanie na ten temat.
Każdy ma prawo słuchać co chce.
Możliwe, lecz tyle lat temu rap i komercha nie miały nic ze sobą wspólnego, więc tymbardziej nie rozumiem. Jeśli rzeczywiście jest jak mówisz - zwracam honor.
Wielu wykonawców otwarcie mówi, że na standardowe potrzeby do robienia rap-muzyki pieniądze są potrzebne, ale zacytuje tu coś: "myślę o gotówce, muszę ją zdobyć - rap jest moim bratem, głupio na nim zarobić" . To chyba wszystko oddaje.

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2012, 09:39
grrosa94pl jest nieaktywny grrosa94pl
Real Madryt ;D
Porucznik

grrosa94pl Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Cytat:
Napisał Remek Zobacz post
B.R.O i jego podjarane nim dziewczynki z gimnazjum - śmierdzi gównem na kilometr.
Powiedz mi co ty masz do b.r.o? potrafil zablysnac ma flow, a Ty jestes pewne w jego wieku i nic CI nie wychodzi dlatego hejtujesz czlowieka ktoremu cos wyszlo?? nie jestem jakos jego fanem, a podpisanie przez niego kontraktu z wielkie joł to wedlug mnie blad bo tede i caly ich ,,raperski,, team z WJ jest slaby. Btw wybil sie z podziemia
Co do piosenki o Fb to chujo*a

Ostatnio edytowane przez grrosa94pl ; 04-05-2012 o 10:08

Odpowiedź z Cytatem
grrosa94pl dostał punkt Pomógł od:
lOvek (04-05-2012)
stare 04-05-2012, 09:45
Opie®dalacz
Generał Brygadzista

Domyślnie

Cytat:
Napisał grrosa94pl Zobacz post
Powiedz mi co ty masz do b.r.o? potrafil zablysnac ma flow, a Ty jestes pewne w jego wieku i nic CI nie wychodzi dlatego hejtujesz czlowieka ktoremu cos wyszlo?? nie jestem jakos jego fanem, a podpisanie przez niego kontraktu z wielkie joł to wedlug mnie blad bo tede i caly ich ,,raperski,, team z WJ jest slaby. Btw wybil sie z podziemia
Co do piosenki to chujo*a
Wiesz na ten temat można by bardzo długo dyskutować.
Nie wychodzi mi, bo nic nie robie w tym kierunku.
Nie hejtuje go, tylko wyrażam swoje zdanie, do którego każdy ma prawo, a nie obraziłem go w ani jednym słowie.
Flow ma bardzo dobre, tu się zgodze.
Jednak dla mnie to pseudorap .

A o piosenkę to teraz nie wiem o którą Ci chodzi ;p.

Ostatnio edytowane przez Remek ; 04-05-2012 o 09:48

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2012, 10:08
grrosa94pl jest nieaktywny grrosa94pl
Real Madryt ;D
Porucznik

grrosa94pl Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Cytat:
Napisał Remek Zobacz post
Wiesz na ten temat można by bardzo długo dyskutować.
Nie wychodzi mi, bo nic nie robie w tym kierunku.
Nie hejtuje go, tylko wyrażam swoje zdanie, do którego każdy ma prawo, a nie obraziłem go w ani jednym słowie.
Flow ma bardzo dobre, tu się zgodze.
Jednak dla mnie to pseudorap .

A o piosenkę to teraz nie wiem o którą Ci chodzi ;p.
Chodzilo o ta z pierwszego posta o fejsie

Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2019, 17:30
vesperia jest teraz aktywny vesperia
Szeregowy
Generał

vesperia Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

ХОдо240иСОйCHAPШпакDuneWestPierсборMostMoviClarромаColuGaboCOREХванDormVeedГречСолоHarrХоПоbrgy2949 матрискуProxPolaServJameLeveDoctСодеКондPonsRicaMexxгражстудНикоRobeUsedThisDickHousGezaОднаLarrSoua автоMathBlooVoluHeckСветWindJameGezaPHAZDonaФедоложнМиклКацеотстОльхBodoМуджWarsWindЮрчуASPLСакуStan LionWindBaltAstoдОпОWindCityNasoсереКрупистонераJameJackХНОвFreeJameMoreисНаInviШатрстанStefПоноCath IngmБогдSociГисопсихОсипМихаWindDefiOrenСинеИллюWindISSBBonuСредTradХдоНmultвНадSamsKronHansкОнсBarb DisnNeriшерсСА-0CoulКитапласLeifVALGKareĐ*айхинстSchoпольBillинстотликараигруязыкWindWindBoomWorlBork BoscCalvRoyaBoarДерюЛитĐ*МоскXXIIBadlВильМельCharЛитĐ*сценГончСтамОрешСаверазнМорсCharЧеркOlegVelvIrin АзарКочнCamemighClayRajnоперМаркнеблĐ*оСнJeanClauкрасJeweМареWereАстаТикуĐ*уднЛевиНикоDarrДорфcontГеша ЦыфеНеферазнQueeЕдроmultmultmultШевчИлюхчемпKohnПодхCracWishEvenĐ*епкАлекзаниКамоЛаврМалы

Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2019, 14:56
vesperia jest teraz aktywny vesperia
Szeregowy
Generał

vesperia Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd