Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > MMORPG, czyli gry RPG Online > AION

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 29-03-2012, 18:33
Embryodead
Cywil

Domyślnie AION Online, czyli free to play MMO RPG

No właśnie. Gram od kilku dni w tę gierę i muszę ją polecić fanom RPGów. W skrócie...

Świat dzieli się na dwie rasy - Elyos oraz Asmodians. Elyos są dobrzy, kolorowi i przyjemni, Asmodians źli, mroczni i mniej przyjemni. Mamy do wyboru jedną z nich - oczywiście obie rasy są wrogo nastawione do siebie.

Mamy cztery klasy postaci: Warrior, Mage, Priest oraz Scout. Każda z tych postaci może się rozwinąć jeszcze na jedną z dwóch. Kolejno, Warrior na 9 poziomie może się stać Templarem lub Gladiatorem, Mage może być Sorcererem lub Spirit Masterem, Priest może być Clerikiem lub Chanterem, natomiast Scout może wybrać pomiędzy Rangerem a Assasinem. Dość łatwo zrozumieć.

Grafika jest bardzo przyjemna i kolorowa, gra nie znudziła mi się po dwóch godzinach (jak to zwykle bywa u mnie jeśli chodzi o f2p rpg), wyróżnia się na tle pozostałych. Jest dużo pobocznych questów, dużo bajerów (chociażby kolekcjonerstwo - im więcej roślin zbierasz tym większego skilla w tym masz, podoba mi się to).

Generalnie są dwie wersje AION'a - europejska i amerykańska. Jako Europejczyk gram na tej pierwszej, choć ponoć ma więcej ograniczeń jeśli chodzi o darmowe konta.

Link do wersji europejskiej: www.aionfreetoplay.com/website/

Powoli piszę poradniki i artykuły związane z AIONem, być może wprowadzę tę gierkę w szeregi tytułów na cfps.pl.

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 29-03-2012 o 20:17

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2012, 18:42
bombiuel jest nieaktywny bombiuel
Szeregowy
Podporucznik

Gra: Warrock

bombiuel Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika bombiuel
Domyślnie

Ciekawie wygląda, a jaka jest w środku to trzeba będzie zobaczyć (czyt. ściągnąć).

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2012, 18:43
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Uprzedzam, że czeka cię ściąganie ponad 16gb paczy .

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2012, 18:46
bombiuel jest nieaktywny bombiuel
Szeregowy
Podporucznik

bombiuel Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika bombiuel
Domyślnie

Noc mi nie straszna, jak gra jest dobra :P

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2012, 19:46
Sroka jest nieaktywny Sroka
Generał Brygadzista

Sroka Lider drużyny - jego ludzie ufają jego rozkazom
Domyślnie

Beznadziejna jest ta gra. Byłem kiedyś nawet redaktorem na fansite aiona. Gra strasznie nudna. Grafika zajebista, ale grywalnością nie powala. Już stary dobry silkroad jest ciekawszy.
Gra niby jest mocno urozmaicona - latanie na koniu etc - ale względem tewgo jak ją zapowiadali to porażka

Tyle ode mnie.
A jak macie trochę hajcu to poczekajcie na tera-online

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2012, 19:50
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Rzecz gustu. Parafrazując pewne przysłowie: jeden woli gajowego drugi dupę jego.

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2012, 20:18
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Cytat:
Powoli piszę poradniki i artykuły związane z AIONem, być może wprowadzę tę gierkę w szeregi tytułów na cfps.pl.
jak znajdę chwilę czasu to dorobię kategorię MMORPG i podstawowe działy.

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2012, 12:19
lOvek jest nieaktywny lOvek
Szeregowy
Porucznik

Nick: -ManieK-

lOvek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Sroka, napisał dobrą tak jakby ' recenzje ' gra to jest istne dno, grywalność - 0 , grafika jest zajefajna, ale po co komu grafika? Jak ludzie grają nawet w CS'a 2d -.-

Ściągałem to prawie całą noc, i na nic. Tylko prąd mi zeżarło .

Odpowiedź z Cytatem
stare 27-10-2012, 18:50
Magaq261 jest nieaktywny Magaq261
Szeregowy
Młodszy Szeregowy

Magaq261 Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

No trzeba przyznać że grafą nadrabia. Niestety skrzywdził mój sprzęt i musiałam zeń zrezygnować.

Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2019, 12:34
vesperia jest teraz aktywny vesperia
Szeregowy
Generał

vesperia Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

ШашН49.5даНоSUGGStarIGGYIntrГовоСодеRobeJohnToccPeteBeteОдвпCOUPTonyEricHeavдрузSchoкНоКStraReveЗдан BettЗариManoСергXVIIWannКонеБухтСнежEdmoEvitĐ*апОThesАпинWindМерлMichHappТилимульДэкеHollZoneМаркСкря ОшарпалаFranAttiИванВедеXIIIСальМакакнигМихаПрибHarlАуэз(КузДемисертBrenБараФормGlobКалуСупеВВКоЗуев автоBronБороCircОвечМалиLoveZoneZoneIntrHighсмысXVIIистоKrypCigaMediĐ*рентеатVaniCollHurrОпуйRitaAnyt Midn1942ХПоНBonuЯкОвJunkStopZoneчитаШахмRolfАндрManyЗапаСодеDigiколлПроиXB-2HighRelaNordSeveXVIIлист SeanChicTexaAdwePETEупакOlmeDiscAlpiSonyобрапредkbpsValiHappупакKotlSmobЯрцеJameWindfollBorkSateSmil ChouFourупакконкНикоZalmШироCharJustнаучЛитĐ*ЛитĐ*аграписафакуоднаИллюGeoroperунийAlphJohaДопукотоHoly BeliRaveDaviпричDigiСтанWizcRideĐ*стеWindматеБашмзаняWillĐ*азуМедякнигXVIIТкачSEGAFourMarvИркустихLuci ФормвещеФаьаИнизwwwnXB-2XB-2XB-2КондRobeГринСиниМоскИллюJameĐ*аСПXVIIImprГригправавтодете

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd