Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Szkoła, książki i nauka > Studia

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 01-05-2012, 20:52
Przemmo jest nieaktywny Przemmo
Szeregowy
Sierżant

Przemmo Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

W Anglii mają zajebisty rząd i cudowną rodzinę królewską... Anglicy ich kochają i szanują. U nas syf, bród, barbarzyństwo i w ogóle 5 świat bo już w Afryce maja lepiej

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2012, 20:57
__DaX__ jest nieaktywny __DaX__
Pułkownik

Nick: vvengeancee
Klan: Illusions

__DaX__ Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

2UP: Ja nie byłem za obecnym rządem. I właśnie w tym rzecz. Taki jest rząd, takie jest społeczeństwo i nic nie zmienisz. Więc można mieć tylko głupie nadzieje. A co chcesz zmienić? Aby zaczęli nas uczyć pożytecznych rzeczy? Połowa studentów usypia na wykładach, bo idzie taki wykładowca z gotowym tekstem i Ci dyktuje. Nikomu sie nie chce nic od siebie robić bo po pierwsze nie mają wielkiem wiedzy na jakiś temat i lecą na gotowcach z kartki, albo po drugie im się nie chce Ciebie niczym zaciekawić bo mają i tak kasę z tego co odklepią w pół godziny. Każdy również wie o tym, że Ci co wykładają to w wielu przypadkach mają robotę po znajomości więc zamiast wziąć kogoś kto Cię czegoś może nauczyć to lepiej zatrudniać wszystkich po znajomości. Zresztą nasz kraj coś o tym wie z przykładu choćby minister sportu.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2012, 22:03
soulland jest nieaktywny soulland
Szeregowy
Podpułkownik

Nick: soulllland
Gra: Warrock
Klan: TDK

soulland Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika soulland
Domyślnie

Cytat:
Jak założysz się o 1000 zł, to Ci mogę papiery pokazać i wyciągi z konta, jak jeszcze będzie w historii.
Za darmo nie mam po co sobie tym głowy zawracać.
Po co komuś kto ma dobrze prosperującą firme 1000zł. Dla tysiaka bedzie pokazywać papiery ? Chyba nie jest az tak dobrze jesli cie 200 Funtow ratuje.
Ja tu widze samą poezje , fantastyke w twoich postach.

CO do rządu jak może być dobrze w polsce jak polowa polityków to Żydostwo. Bez jaj prosze was...

A czy to bedzie pis ,po czy inne dziadostwo to mniej wiecej bedzie to samo.

Cytat:
Średnią zdałem z palcem w d... nie chodząc do niej, ze średnią ok 4.
Pojawiałęm się tylko na egzaminy co 6 miechów.
Pokazałem dyrektorce co potrafię, to się zgodziła na taki system.
Widzę bardzo wymagająca szkoła. Pewnie poziom najlepszy w województwie jak nie w PL.

Cytat:
soulland, tu amsz odpowiedź bo sam pewnie nie wiesz:
Cytat:
"Podczas gdy np. specjaliści obsługujący kompleksowo klientów korporacyjnych dostają przeciętnie 7,8 tys. zł, pracownicy obsługujący klientów indywidualnych w tzw. okienku mogą liczyć na zarobki rzędu 3, maksymalnie 4 tys. zł brutto.
Pokaż mi takiego specjaliste po zawodówce to ci stawiam piwo.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2012, 23:09
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

__DaX__ gdyby tak cały świat myślał, to nikt by nawet koła nie wymyślił, a ustrojem nadal byłby feudalizm xD

A co do reszty, to nawet nie odpisuje, bo nie ma na co odpisywać.

Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2012, 11:06
Pułkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał MadMaX Zobacz post
__DaX__ gdyby tak cały świat myślał, to nikt by nawet koła nie wymyślił, a ustrojem nadal byłby feudalizm xD

A co do reszty, to nawet nie odpisuje, bo nie ma na co odpisywać.
Ludzie się boją zmian. Jest źle, boją się, że będzie jeszcze gorzej. Myślenie ludzi wygląda tak : żyję już 60 lat, chcę dożyć spokojnie aż do śmierci, emeryturę jakąś mam, mam z czego żyć więc po co coś zmieniać, skoro może być gorzej. Obecnie nie jest dobrze, ale jakoś człowiek daje radę. No i taka jest prawda. Nie dziwne, że reform przeważnie chcą młodzi ludzie? Starsi dożyli swojego wieku, chcą już spokojnie żyć dalej, boją się przemian. Poza tym mnie to jakiś paradoks, że w państwie konserwatywnym rządzi partia liberalna. To pokazuje, że ludzie chodząc na wybory nie mają o niczym pojęcia i głosują na to co reszta społeczeństwa. Żadna z obecnych partii nie jest w stanie w Polsce wiele zmienić. Jest PO jest bardzo źle, jest tak samo źle. Palikot to dla wielu zbyt duże ryzyko, mimo, że chciałby coś zmienić, ale po tym jak przekroczył wymagany próg procentowy nic o nim nie słychać. Sorry, że trochę odbiegam od tematu, ale dopóki nie będzie nowego rządu to nie mamy na co liczyć.

Ostatnio edytowane przez __DaX__ ; 02-05-2012 o 11:09

Odpowiedź z Cytatem
__DaX__ dostał punkt Pomógł od:
stare 02-05-2012, 13:28
Generał

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Cytat:
Ludzie się boją zmian. Jest źle, boją się, że będzie jeszcze gorzej.
Zbyt ogólnie powiedziane.
Gdyby taka była natura ludzka, wtedy cały świat wyglądałby jak PL.

Tutaj większą rolę odgrywa mentalność.
Nawet inne kraje słowiańskie, czyli Czesi czy Słowieńcy mają zdrowszą i żyje się tam o niebo lepiej.
W Czechach żyłem, a co do reszty Europy to mam szczegółowe dane na temat każdego kraju jak poziom życia, minimalna płaca, godziny prace etc - potrzebne do pracy.

Druga sprawa - co Ty mi tu opowiadasz.
Jakoś jak były zabory to ludzie potrafili - praca u podstaw, praca organiczna.
A teraz jak już nie ma zagrożenia i jest dużo prościej - to ludzie nagle się boją i nie potrafią.
Paranoja!

Nazwałbym to ostrzej, ale zaraz byłoby wielkie obruszenie, a nic by to nie dało - więc nie ma sensu.

Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2012, 15:11
devil00s jest nieaktywny devil00s
Generał
Sierżant Sztabowy

Nick: devil000s
Gra: Warrock

devil00s Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

"Naród wspaniały tylko ludzie kułwy"- " Racja jest jak dupa.Każdy ma swoją" -"Polacy są narodem idiotów" (J. PIŁSUDSKI)

Ostatnio edytowane przez Sir Psycho Sexy ; 03-05-2012 o 09:22

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2012, 19:44
Pułkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał MadMaX Zobacz post
Zbyt ogólnie powiedziane.
Gdyby taka była natura ludzka, wtedy cały świat wyglądałby jak PL.

Tutaj większą rolę odgrywa mentalność.
Nawet inne kraje słowiańskie, czyli Czesi czy Słowieńcy mają zdrowszą i żyje się tam o niebo lepiej.
W Czechach żyłem, a co do reszty Europy to mam szczegółowe dane na temat każdego kraju jak poziom życia, minimalna płaca, godziny prace etc - potrzebne do pracy.

Druga sprawa - co Ty mi tu opowiadasz.
Jakoś jak były zabory to ludzie potrafili - praca u podstaw, praca organiczna.
A teraz jak już nie ma zagrożenia i jest dużo prościej - to ludzie nagle się boją i nie potrafią.
Paranoja!

Nazwałbym to ostrzej, ale zaraz byłoby wielkie obruszenie, a nic by to nie dało - więc nie ma sensu.

Ale taka jest prawda, tu nawet o mentalność nie chodzi. Zapytaj pierwszego lepszego Polaka. W kraju nie ma stabilności. Nie ma pewnej pracy, nic nie ma pewnego, ludzie się boją zmian, bo nie mamy rządu, który mógłby naprawić coś moim zdaniem.
Kiedyś ludzie byli dumni z bycia polakiem. Teraz Polska kojarzy się z korupcją, beznadziejnym rządem. Ludzie nie robią nic, mówisz, że brakuje im mentalności, ale tak naprawdę to nic nie robią, aby to zmienić, bo nikt nie ufa rząodowi. Setki obietnic, a nie wiem czy cokolwiek zmienili. Zgodnie z obietnicami co do podwyżek to moja matka powinna już zarabiać hmmm.... z 4 tysiące? A ma 1800.

Ostatnio edytowane przez __DaX__ ; 04-05-2012 o 19:47

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2012, 20:25
Generał

Domyślnie

Cytat:
Ludzie nie robią nic, mówisz, że brakuje im mentalności, ale tak naprawdę to nic nie robią, aby to zmienić, bo nikt nie ufa rząodowi.
Hiehiehie, a Ty mi znów wszystko na rząd zwalasz.
Już pisałem. Rząd = Ludzie w ustroju zwanym demokracją.

I to pasuje, bo ludzie sami sobie nie ufają.
Choć to całkiem normalne w kraju gdzie na kradnięcie, mówi się "kombinowanie" i jest się dumnym z tego.

Mentalność to główny, ale za to największy problem.
Bo nikt się do tego przyznać nie chce, a co dopiero coś z tym zrobić.

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2012, 20:42
Pułkownik

Domyślnie

40% społeczeństwa nie 100%. Poza tym, ja wcale bym się nie zdziwił jakby z wynikami było u nas tak jak w Rosji.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
nauka , studia , wykształcenie

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd