Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Muzyka i Piosenki > Rock & Metal

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 01-03-2012, 07:53
Cynical jest nieaktywny Cynical
Szeregowy
Generał Major

Cynical Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie Sabaton na 18. Przystanku Woodstock !

Tak, to prawda !

Sabaton - szwedzka grupa wykonująca muzykę z pogranicza power i heavy metalu zagra na 18. Przystanku Woodstock! Festival odbędzie się w dniach 2, 3, 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Link do strony oficjalnej : http://www.sabaton.net/?p=3245

"We are really happy to announce that we are the main headliner of the Przystanek Woodstock festival in Poland.
This is the biggest festival in Europé and our concert will be one of the biggest metal concerts ever made on this planet.

This will be a night to remember for sure."

Co Wy na to ?
Moje zdanie nt. jest podzielone, niby się cieszę na ich koncert, jednak już wiadomość o tym, że zagrają na tegorocznym Woodstock'u może spowodować falę NARODOWCÓW. Przybędzie około milion osób i weź się tam pchaj.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 08:14
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Było do przewidzenia, że w końcu ich zaproszą.

Mi to się marzy wyruszyć kiedyś na koncert Sabatona za granicę. Tam, gdzie nie będzie dzieci w koszulkach 40:1, skinheadów z białymi belami w glanach i rodzin z 4 letnimi dziećmi.

Cytat:
Moje zdanie nt. jest podzielone, niby się cieszę na ich koncert, jednak już wiadomość o tym, że zagrają na tegorocznym Woodstock'u może spowodować falę NARODOWCÓW.
Niestety prawda .

Ostatnio edytowane przez Embryodead ; 01-03-2012 o 08:16

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 14:16
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Zgadzam się, Sabaton w PL to nic przyjemnego, bo za dużo tam faszystów.

Byłem dwa razy. Ale drugi raz tylko dlatego, że było pod moim blokiem.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 15:02
UmberPwner jest nieaktywny UmberPwner
Szeregowy
Major

Nick: du0skillz
Gra: Warrock
Klan: Nonsense

UmberPwner Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Cytat:
Napisał Johan Zobacz post
Tam, gdzie nie będzie dzieci w koszulkach 40:1
Nie rozumiem tego, sam chodzisz w koszulce combicrist, a obrazasz innych noszących koszulki swojego ulubionego zespołu w takim celu jak Ty. Mógłbyś mi to wytłumaczyć? ;>

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 16:13
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Kod html:
http://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ix=seb&ie=UTF-8&ion=1#hl=pl&newwindow=1&safe=off&output=search&sclient=psy-ab&q=40%3A1%20band&pbx=1&oq=&aq=&aqi=&aql=&gs_sm=&gs_upl=&gs_l=&fp=c9d086a90edfaf83&ix=seb&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1280&bih=715
Oto wynik wyszukiwania Google.
Nie znalazłem zespołu o nazwie 40:1.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 16:59
Sroka jest nieaktywny Sroka
Generał Brygadzista

Sroka Lider drużyny - jego ludzie ufają jego rozkazom
Domyślnie

Nazisci na woodstocku? To ja biorę m249 i się trochę zabawię ze skur....

Tak czy siak jadę z klasową ekipą więc mam nadzieję, że nie zrażą się do woodstocku po pierwszym razie -.-

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 17:29
Szeregowy
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał MadMaX Zobacz post
Kod html:
http://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ix=seb&ie=UTF-8&ion=1#hl=pl&newwindow=1&safe=off&output=search&sclient=psy-ab&q=40%3A1%20band&pbx=1&oq=&aq=&aqi=&aql=&gs_sm=&gs_upl=&gs_l=&fp=c9d086a90edfaf83&ix=seb&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1280&bih=715
Oto wynik wyszukiwania Google.
Nie znalazłem zespołu o nazwie 40:1.
na prawde bardzo śmieszne, idealnie trafiłeś w moje poczucie humoru.

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 19:04
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Cytat:
Napisał UmberPwner Zobacz post
Nie rozumiem tego, sam chodzisz w koszulce combicrist, a obrazasz innych noszących koszulki swojego ulubionego zespołu w takim celu jak Ty. Mógłbyś mi to wytłumaczyć? ;>
Z chęcią wyłożę ci moją myśl.

Absolutnie nie mam nic przeciwko koszulkom z logami zespołów. Uwielbiam je, tylko takie kupuję. Sprawa z Sabatonem wygląda trochę inaczej. Mianowicie. Słuchasz sobie zespołu X. Chadzasz na koncerty, świetnie się na nich bawisz. Zespół X wydaje nowy album, na którym nagrywa piosenkę Y o kraju w którym mieszkasz. Media zaczynają paplaninę, sprzedaż płyt wzrasta, ludzie słuchają piosenki Y do zrzygania. Olewasz to.
Pewnego dnia patrzysz na trasę koncertową zespołu Y na której nie ma twojego miasta. Postanawiasz wybrać się na drugi koniec kraju aby zobaczyć zespół który lubisz. Wchodzisz do klubu i co widzisz? 14 latków w koszulkach z tytułem piosenki Y z minami "co ja tu robię, jak powinienem się zachowywać", matki z 2 letnimi dziećmi które mają pretensję o to, że się bawisz pod sceną (dzieciaki mają malutkie koszulki z tytułem piosenki Y), czterech dresiarzy chce cię tłuc bo robisz pogo pod sceną. Mam nadzieję, że zrozumiałeś, ale jeszcze podsumuję.

Nie mam nic do fanów. Nie mam nic do koszulek. Po prostu <PIIIIIIP> mnie to, że kilka patałachów posłucha dwóch piosenek, że kilka takich patałachów idzie na koncert po to, aby "psuć" zabawę PRAWDZIWYM fanom. Nie ma co ukrywać, Sabaton z niszowej i przeciętnej kapeli power metalowej po wydaniu DWÓCH <PPPIIIIIPPP> PIOSENEK stał się CZOŁOWYM zespołem w Polsce! I to mnie tak <PIIIIIP>!

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 19:37
Szeregowy
Major

Domyślnie

Aaa, chodzi Ci o "sezonowców"? spoko, rozumiem. Też mnie to wkurza w piłce nożnej kiedy ludzie zaczynają być fanami danego zespołu kiedy zaczyna on wygrywać :>

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2012, 19:44
Embryodead
Cywil

Domyślnie

No to chociaż raz się zgadzamy...

Odpowiedź z Cytatem

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd