Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Muzyka i Piosenki > Industrial i Dark Electro

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 06-09-2011, 10:00
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie Czym jest Industrial?

Tutaj wrzucam Wam krotki opis oraz historie na wiki;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Industrial

A teraz pare slow odemnie.
Indestrial to moim zdaniem najlepsza odmiana muzyki elektronicznej. Przynajmniej dla osob lubujacych sie w metalu oraz elektronice.
Dla mnie osobiscie techno, trance czy nawet hardcore to w tej chwili juz muzyka za delikatna. Brakuje w niej tego czegos. Tej glebi i pier*****ecia ktore jest w metalu.
I tutaj odkrylem Industrial ktory jak widze jest bardzo zarazliwy gdyz szybko zarazilem nim Baczka i widze ze Evela tez zaczyna byc nosicielem.
Ba, nawet nasi wlochaci luzyni z ogonem jej sluchaja.
Zapytajcie Mankeja .

A tutaj jako przyklad wrzuce Wam moje ulubione kawalki.

Combichrist
http://www.youtube.com/watch?v=RPW-u...e_gdata_player

Suicide Commando
http://www.youtube.com/watch?v=Tfylf...e_gdata_player

Grendel
http://www.youtube.com/watch?v=llzMu...e_gdata_player

Studio-X
http://www.youtube.com/watch?v=Tfylf...e_gdata_player

H.exe
http://www.youtube.com/watch?v=slPoH...e_gdata_player

Straftanz
http://www.youtube.com/watch?v=g9st3...e_gdata_player

Dla mnie osobiscie jest to muzyka ktora moge przezywac gdyz bardzo czesto bez ceregieli obnaza fakt iz nasza czesc swiata juz zupelnie sie stoczyla czyli cos co zauwazylem dlugo przed tym jak ta muze odkrylem.

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 06-09-2011 o 14:24

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 12:18
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Więc generalnie ja lubuję się we wszystkim co ma tak zwane "pierdolnięcie" (wyłączając jakieś hardcory czy inne hardstajle). Obecnie ulubionym moim zespołem są Combichrist oraz Hocico. Na dalszym planie Suicide Commando, Grendel, H.EXE, X-Fusion, Rabia Sorda, Aesthetic Perfection czy Amduscia. Ta muzyka trafia do mnie bardziej niż metal.

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 06-09-2011 o 14:25

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 15:24
xxx3x jest nieaktywny xxx3x
Szeregowy
Sierżant Dowodzący

xxx3x Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika xxx3x
Domyślnie

W Suicide Commando i Studio-X jest ten sam link.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 15:54
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Nawet nie zauwazylem.
Ludzie sami podkladaja filmiki pod muze bo po prostu to nie jest pop gdzie artysci trzaskaja ogromna kase i wydaja ja na przeplacone teledyski.

Ogolnie nie kumam idei teledyskow.
Wole jak sie podlozy kawalek pod odpowiednia klimatyczna mange.
A tak wogole to ja muzy slucham. Obraz mi raczej przeszkadza sie wczuc bo za sprawy uczuc i emocji odpowiada prawa polkola mozgowa. Za logike lewa. Meski umysl nie jest w stanie korzystac z obydwoch naraz.
Dlatego teledyski potrafia zepsuc efekt muzy.

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 06-09-2011 o 15:58

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 16:05
Szymchel jest nieaktywny Szymchel
Banned
Podporucznik

Gra: Warrock

Szymchel Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Cytat:
gdyz bardzo czesto bez ceregieli obnaza fakt iz nasza czesc swiata juz zupelnie sie stoczyla czyli cos co zauwazylem dlugo przed tym jak ta muze odkrylem.
mocne, muzyka będąca przykładem jak bardzo przemysł muzyczny się stoczył
chyba mi nie powiesz że blahraghrgha biiiiiiitch dieeeeeeeeee bloooooooood to jest mega przekaz namawiający do zmian otaczającego nas świata

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 16:15
soulland jest nieaktywny soulland
Szeregowy
Podpułkownik

Nick: soulllland
Klan: TDK

soulland Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika soulland
Domyślnie

@MM
Ty masz jakieś bardzo dziwne postrzeganie teledysków.
Takie czasy muze sie teraz słucha i ogląda.
Ja wole widzieć piosenkarza jak śpiewa i coś odgrywa nawiązującego do txt songa a nie jakiś szajs animowany malowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nie potrafie zrozumieć jak się można podniecać Mangą i tym innym szitem. Co do artystów popowych i ich przepłacania za teledyski.
To już mnie kompletnie nie obchodzi ile za to dają bo to nie moja sprawa to jest za ich chajs nie mój. Industrial skomentuje zaraz bo musze zobaczyc co to jest;]
Nie chyba jednak daruje sobie komentarz do tego.

Ostatnio edytowane przez soulland ; 06-09-2011 o 16:28

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 18:51
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Prawda jest taka, że wytwórnie w promowanie popu wkładają grube miliony. Nie tylko w teledyski. Na ten przykład w teledysk Dody włożyli 100 tysięcy złotych, płytę wydali w 7 różnych okładkach a sam album sprzedał się w masakrycznie małych ilościach. Porównując to chociażby do The Apostasy Behemotha. Dlaczego akurat ten album? Aby taki ktoś jak sainsbury nie gadał, że to dzięki Dodzie - Behemoth był bardzo znany już po wydaniu Demigod. Dzięki Apostasy i praktycznie żadnej promocji - jak zwykle jeden czy dwa teledyski album wybił się i został nawet zanotowany na Billboardzie. Nikomu z polskich artystów się to jeszcze nie udało.

Cytat:
Nie potrafie zrozumieć jak się można podniecać Mangą i tym innym szitem.
Zacznę chyba warnować za takie ignoranckie i głupie teksty.

Cytat:
chyba mi nie powiesz że blahraghrgha biiiiiiitch dieeeeeeeeee bloooooooood to jest mega przekaz namawiający do zmian otaczającego nas świata
http://www.youtube.com/watch?v=RvdypMLA-Yc
http://www.youtube.com/watch?v=Tfylfrc0XEo
Zamilcz proszę.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 18:56
Szymchel jest nieaktywny Szymchel
Banned
Podporucznik

Szymchel Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Przesłuchałem, nawet sprawdziłem tekst na google bo w kawałku go nie słychać, no i co potwierdziło się to co napisałem, losowe słowa napisane w 30 sekund rzucane od tak w jakimś growlu czy czymś innym czego nazwy nie znam, nawet sie nie rymuje :<

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 19:03
soulland jest nieaktywny soulland
Szeregowy
Podpułkownik

Nick: soulllland
Klan: TDK

soulland Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika soulland
Domyślnie

Nie podejme tematu bo mam dziś wystarczająco dobry humor i nie muszę cie dołować pozatym nie znam tego zespolu
(jakis mało znany) tylko kojarze darskiego dzięki DODZIE!!
A i w PL nie ma ciekawych artystów (muzyka) więc to żadne wyróżnienie że jedyny z PL.
Co najwyzej kilku aktorów.

Ostatnio edytowane przez soulland ; 06-09-2011 o 19:08 Powód: Wydaje mi się że jak bym puścił ta muze ^^ wyżej w samochodzie to by odmówiło posłuszeństwa i w momencie stanęło.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2011, 19:16
siewierzan jest nieaktywny siewierzan
Szeregowy
Kapral

siewierzan Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Mi po 15 latach metal się lekko przejadł i była potrzebna jakaś zmiana. Kumpel w drodze na trrening słuchał Velvet Acid Christ i tak się zaczęło. Teraz będzie już z 6 lat jak słucham hmmm - industrialu. My woleliśmy określenie elektro-metal może nazwa nie adekwatna do stylu, ale jaky nei było chodzi tu raczej o muzykę - która dawała nam niezłego kopa

Kilka wycieczek na camden town i poznało się więcej zespołów tego typu - ci co mieszkają w Lonydnie nają dzielnicę Po tym kilka koncertów m.in. Hocico i jakoś tak człowiek sie wkręcił.

Metalu dalej słucham, ale industrial zajął sporo miejsca w mojej muzotece

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd