Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Film i Kino > Historyczne & Wojenne

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 15-04-2010, 05:22
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie The Hurt locker

Swietny film wojenny pokazujacy codzienna sytuacje w Iraku okiem oddzialu saperow.

Film nie tylko opowiada nam o tym konflikcie, ale takze o tym, dlaczego ci ludzie decyduja sie wstapic do armii i brac udzial w takich misjach oraz dlaczego zawodowy zolniez w cywilu nie umie sie znalezc - to akurat zauwazylem po znajomym ktory nie wiem czy jeszcze zyje bo stracilismy kontakt a szykowal sie na kolejna misje.

Pod koniec filmu jest bardzo madra scena, jak glowny bohater mowi do dziecka - scena ktora tlumaczy dokladnie co sie dzieje z czlowiekiem im dluzej na tym swiecie zyje.

IMDB:
http://www.imdb.com/title/tt0887912/

Wiki PL:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hurt_locker

Moja ocena: 4/5 - Bardzo Dobry

Wszystkich któzy oglądali bądź obejrzą ten film zachęcam o skomentowanie go oraz ocenienie za pomocą opcji OCEŃ TEMAT, znajdującej się nad 1 postem, a dokłądnie tutaj:

Dzięki temu będziemy mieć swój system oceny filmów.

Ostatnio edytowane przez MadMaX ; 20-06-2011 o 22:47

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 07:05
marcindzik jest nieaktywny marcindzik
Spamero-Enerdziner
Generał Brygadzista

Nick: mrkodrzak
Gra: Warrock

marcindzik Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika marcindzik
Domyślnie

Zgadzam się. Film świetny sam oglądałem. Trzyma w napięciu. Tylko jednego nie kumam ten chłopak przeżył w końcu?

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 07:14
wedka jest nieaktywny wedka
Szeregowy
Kapitan

Nick: x0wedka0x

wedka Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika wedka
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcindzik Zobacz post
Zgadzam się. Film świetny sam oglądałem. Trzyma w napięciu. Tylko jednego nie kumam ten chłopak przeżył w końcu?
Nie wiadomo czy przeżył, ostatnia scena pokazuje, że jest w Iraku i znowu pełni służbę jako saper.

Owszem, film jest naprawdę dobry. Pokazuje, co dzieje się z człowiekiem, który jest na wojnie lub z niej wrócił. Ona na zawsze odmienia życie takiego człowieka, bardzo ciężko jest z powrotem zacząć żyć, tak jakby się nic nie stało. Jest kilka niedociągnięć (np. nigdy z bazy nie wyjeżdża tylko 1 HUMVEE, zawsze przynajmniej 3), ale właściwie w każdym filmie się zdarzają. Film pokazuje także, że nie są potrzebne wielkie pieniądze do osiągnięcia sukcesu - zdobył przecież największą ilość Oscarów na Gali w tym roku.

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 07:18
marcindzik jest nieaktywny marcindzik
Spamero-Enerdziner
Generał Brygadzista

Nick: mrkodrzak

marcindzik Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika marcindzik
Domyślnie

Nie nie nie chodzi mi o tego młodego chłopaka chyba on się nazywał raul. Na końcu była taka akcja jak pod biega do niego chłopak podobny do niego, a on go odpycha i to tak wyglądało jak by to był Raul

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 14:22
Matsik jest nieaktywny Matsik
Szeregowy
Porucznik

Nick: Matsik
Klan: -

Matsik Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Cytat:
Nie oglądałem a chce . nie można tutaj handlować ani nic, MadMax albo ty dziku, napisz mi na pw linka gdzie to ściągnac albo cos

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 15:34
wedka jest nieaktywny wedka
Szeregowy
Kapitan

Nick: x0wedka0x

wedka Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika wedka
Domyślnie

Cytat:
Nie nie nie chodzi mi o tego młodego chłopaka chyba on się nazywał raul. Na końcu była taka akcja jak pod biega do niego chłopak podobny do niego, a on go odpycha i to tak wyglądało jak by to był Raul
Jak chodzi Ci o tego małego chłopca sprzedającego gry i filmy, to on przeżył. Gdy główny bohater rozbrajał bombę w ciele chłopca, myślał, że to właśnie jest ten od płytek...
Film oglądałem dosyć dawno i to w fragmentach, więc nie do końca pamiętam

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 15:35
kosa010pl jest nieaktywny kosa010pl
Szeregowy
Kapral

kosa010pl Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Film cudo ... Ale co do tego fragmentu gdzie chłopiec który sprzedawał DVD, a raczej jego ciało zostało wypchane ładunkami wybuchowymi ...
I na pustyni z Barettą i soczkami też super ;] pozdro

- Hacker ?
-Nie skill.
-Aha

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 16:57
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie

Ten chlopak czyli Beckham zginal.
To byl on wypchany bomba.

Tak, scena z M82 Barret byla swietna.
NIe jakies super szybkie mega snajperskie gauno, a realizm - pol dnia lezenia i gapienia sie przez celownik bez ruchu.

Cytat:
Nie oglądałem a chce . nie można tutaj handlować ani nic, MadMax albo ty dziku, napisz mi na pw linka gdzie to ściągnac albo cos
Jak to nie mozna, jak film jest na DVD to jest dzial - kupie/sprzedam.
Piractwa nie propagujemy, a mnie gdzie z neta sciagnac nie pytaj - ja nie sciagam z neta - serio - za dlugo by to trwalo (az cale 2h - nie mam cierpliwosci).

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 18:11
oguras002 jest nieaktywny oguras002
Szeregowy
Sierżant

Nick: zeronito1

oguras002 Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika oguras002
Domyślnie

Film oglądałem fajny był ale koniec trochę dziwny.

Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2010, 19:13
Szymchel
Cywil

Domyślnie

Film bardzo ciekawy - mój ojciec przebywa teraz na wojnie, i po oglądnięciu kilku jego prywatnych filmików oraz tego dzieła, stwierdzam że to kawał dobrej roboty.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd