Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > MMO FPS, Gry Akcji Online > WarRock > Generalna Dyskusja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 06-04-2011, 12:43
yabber jest nieaktywny yabber
Szeregowy
Sierżant Sztabowy

Nick: YABBERWOCK
Gra: Warrock
Klan: ChS

yabber Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie Historia choroby xD

Witam,
opowiem "krótką" i śmieszną dosyć hstorie
W listopadzie jakiś sk****syn haknął mi konto. Konto fajne bo z retkiem na m60 i level nawet nawet... Starałem się powalczyć ale G1 jest w swojej głupocie niewzruszone - pies ich za to je***. Wysłałem kilkadziesiąt ticketów, pisałem do adminów i modów na oficjalu - ogólnie wszyscy mieli to w dupie, co utwierdziło mnie w przekonaniu o wypięciu się na w/w firmę i jej gre. Ponieważ nie zamierzałem dawać satysfakcji kidkowi który mnie okradł, oddałem konto na publika słusznie sądząc, że prędzej czy też później dostanie acc bana. Stało to się przedwczoraj. Nie to jest jednak najważniejsze, ale to, że cała korespondencja przychodziłą na mój e-mail (G1 miało w dupie że jest to moje imie i nazwisko, jednocześnie nazwa posiadacza karty, którą kupowałem co miesiąc golda od czerwca 2009). Ponizej zamieszczam to, co wypisywały osoby próbujące zawłądnąć moim kontem, dostarczając mi niezłej rozrywki .
Zacznę od mojego ostatniego do nich ticketu, bo to dosyć ważne
"Three months ago, a hacker stole my account.
When you begin to consider my case? I sent several tickets to you with my problem. Not responded to any of my tickets. When you begin to fulfill their responsibilities? I put a list of tickets.
#101114-000318 ; #101123-000055 ; #101123-000057 ; #101126-000233 ; #101126-000235 ; #101126-000240 ; #101126-000241 ; #101126-000231 ; #101223-000033 ; #101223-000035
#101223-000037 ; #101225-000059
#101225-000060 ; #101225-000061
#101225-000063 ; #101225-000064
#101225-000065
Kiedy zamierzacie c..je je..ne cos z tym zrobic??
Co to ma k..wa wasza je..na byc?? Kiedy wreszcie zaczniecie zajmowac sie tym czym powinniscie LAJZY JE..NE!!!!
i nie pozdrawiam was c...e. Pies was j..al!!
JABBERWOC"

Cała reszta nie jest już moja. Uwaga na jakość tłumaczenia, zapewne robiona przez translator:
"I welcome wanted me to learn whether he could in order me to ask replies for the change up to the account??? The account was stolen: (is holding the account retaila on m 60 date retaila 2008 - 11 - 25 please for the help I spent many savings on the one game and on of it retaila and doesn't want to lose it streaks up to the account login name: swacik 951 streaks: p 0 pk 0 rn 997 and for these What supporting questions of you the name of your first school? which I don't remember the reply please for the help from above to he thanks and I am greeting"
NASTĘPNY:
"Hello.
I have an important matter. If I have to change my secret questions and answers would be very grateful.
The reason for change is weak head for memorizing such things. If I have to change the answers to:
What was the name of your first school?
For:
What was your first video game.

The new answer is warrock.

Thanks and regards."

NASTĘPNY:
"Hello.
I am writing to you to much to ask ...
I do not remember sektretnej response which is required to change the e-mail and password.
Passwords for e-mail also can not remember because the account was established quite a long time.
Is it possible to reset my password / username and secret answer?
Please help!
Please write back to this email: michuss94@ (edit by Yabber: SPECJALNIE NIE KOMPLETNY PODAJE bo po co xD)
because as I said I do not remember the old password.

Yours Michael.
Ps. my account still logs in a person, for that I wanted to change the password.

BYŁO JESZCZE WIELE TAKICH LUB PODOBNYCH. NIE ZAMIESZCZAM WSZYSTKICH BO SZKODA CZASU. Przejdę do konkluzji.

"Someone had hacked into my account and got the pass and id and got my account blocked. can you plz gamerfirst unblock my account because some kid had hacked my pass and id and had asked gamerfirst to block my account and i had just got premium for it too!! and if i have to i will sue you not a threat just a request"

"Im am very sorry to say but im might have to sue you for more than a 1000 dollars if you do not becaus ei just got premium and this kid had used hacks and yes ik its your policy but it wasnt me i can even show you my screen i do not have hacks but if you do not relent and give me my account back you are to be sued and your whole companie"

"if you do not unban or unlock my accounts youir companie will be sued and im sueing your companie for 1,000,000 dollars and also i have contacted my lawyer to file it if you dont not relent or unlock my account"

I MÓJ ULUBIONY
"my lawyer is setting up a sueing file for you and your companie and maybe sent to you if you get it because my kid plays on the account that you had blocked and this is tim not michael you guys and team have been fooled and i was not hacking the kid michael was!!! so if not unblock and take it off you will be sued"

Tak zakończyło żywot moje konto, z czego się cieszę. Oczywiście życzę wszystkiego najgorszego G1, adminom i GMom. Mam nadzieję że będę kiedyś w stanie się odwdzięczyć ( w znaczeniu pejoratywnym oczywiście).

Zważaj troche na słowa jeśli możesz.

Ostatnio edytowane przez b3gginer ; 06-04-2011 o 12:47

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 12:51
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Cytat:
"if you do not unban or unlock my accounts youir companie will be sued and im sueing your companie for 1,000,000 dollars and also i have contacted my lawyer to file it if you dont not relent or unlock my account"
W tym momencie straciłem panowanie nad sobą haha.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 13:02
theblues jest nieaktywny theblues
Szeregowy
Sierżant Sztabowy

Nick: theblues99
Klan: RESIDENT EVIL

theblues Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika theblues
Domyślnie

zdesperowany złodziejaszek

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 13:31
Gracz jest nieaktywny Gracz
Szeregowy
Porucznik

Gracz Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Patologia w czystej postaci.
Ciekaw jestem jaka ma to dziecko skaze w zyciorysie, ze jest tak oblakane... moze gral w filmie Polańskiego :O

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 14:07
Szymchel jest nieaktywny Szymchel
Banned
Podporucznik

Szymchel Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

W pale sie to nie mieści, że ludzie potrafią tyle kasy władować w głupią gierke, a potem bez żalu oddać passy do konta przypadkowym osobom, no ale ty pewnie zarabiasz miliony monet i ci to zwisa

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 14:17
Gracz jest nieaktywny Gracz
Szeregowy
Porucznik

Gracz Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

I tak by nic nie zrobil... a tak to ma przynajmniej zdrowe podejscie do sprawy.
Nie ma co sie w zyciu ciagle denerwowac bo sa wazniejsze sprawy.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 16:11
Doktor jest nieaktywny Doktor
Szeregowy
Sierżant Dowodzący

Nick: kylo1996

Doktor Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

chciało ci się to facet pisać?? ...

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 16:14
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Przecież on tylko kopiował tickety które napisały osoby grające na tym koncie...

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 16:33
Senti jest nieaktywny Senti
Kapitan

Nick: Senti
Gra: Project Blackout

Senti Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Cytat:
I am writing to you to much to ask ...
I do not remember sektretnej response which is required to change the e-mail and password.
Perełka, utwierdzająca nas w przekonaniu, że delikwent korzysta z translatora.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2011, 17:26
yabber jest nieaktywny yabber
Szeregowy
Sierżant Sztabowy

Nick: YABBERWOCK
Klan: ChS

yabber Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymchel Zobacz post
W pale sie to nie mieści, że ludzie potrafią tyle kasy władować w głupią gierke, a potem bez żalu oddać passy do konta przypadkowym osobom, no ale ty pewnie zarabiasz miliony monet i ci to zwisa
Wystarczyło dokładnie przeczytać pierwsze 10 wersów aby zrozumieć, że próbowałem odzyskać konto. Czy jestem milionerem? NIE! Dlaczego wydawałem kase na gre? Bo mnie na to stać, po za tym lubiłem tą gre. Czemu oddałem konto na publik? Patrz punkt pierwszy.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd