Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Muzyka i Piosenki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 28-04-2012, 21:58
Cynical jest nieaktywny Cynical
Szeregowy
Generał Major

Cynical Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Po TYLKO Evela Ci mówiła, żebyś odpalił ich nowy kawałek..
Oj Maxiu, Maxiu..
Czuje się zazdrosny

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-2012, 02:25
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Nowy Sabaton... Jestem rozczarowany tą piosenką. Jak na poprzednim albumie tytułowy kawałek niszczył i zamiatał tak tutaj nie czuję powera. Gitary stłumione przez wiejskie klawisze. Ale wokal Joakima wyszedł nieźle.

PS Jeden z nowych członków zespołu wygląda jak Niemka .

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-2012, 22:20
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie 29/04/2011

Na nowym fonie mam wyczesanego YouTube.
Jak słucham jakiegoś kawałka, to pod zakładkami mam wszystkie dostępne utwory wykonawcy, a pod drugą podobnych wykonawców.

Dzięki temu idzie odkryć takie kąski jak ten:

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 08:22
Szeregowy
Generał Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał Johan Zobacz post
Nowy Sabaton...
Gardzę..
Ludzie zaczynają cofać się w poziom traszerów, tj. Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth 4 life - inne to gówna.

Tak, Sabaton skończył się na Kill'Em'All.

Korn po wydaniu The Patch of Totality SKOŃCZYŁ SIĘ. BO TERAZ TO TYLKO KOMERCHA ;C POSZLI W KASE, ZAL. Tak, Korn skończył się na Kill'Em'All.

Marylin Manson po wydaniu w tym roku Born Villain SKONCZYL SIE.

Dobrze, że Thrash nie umiera, bo inaczej połowa metalowej populacji by wyginęła.

Rozumiem różnice brzmień między starymi albumami, a dzisiejszymi.
Ale jak dla mnie to chyba dobrze, że..coś ruszyło, że..poszło coś w nowy, avant - gardowy kierunek.
Dla Korna współpraca z m.in Skrillexem, czy też Kill The Noise opłaciła się bo jak dla mnie ich nowy album jest świetny.

Dobra, spadam, ;cc

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 10:34
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Cytat:
Napisał Overdosez Zobacz post
Gardzę..
Ludzie zaczynają cofać się w poziom traszerów, tj. Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth 4 life - inne to gówna.

Tak, Sabaton skończył się na Kill'Em'All.

Korn po wydaniu The Patch of Totality SKOŃCZYŁ SIĘ. BO TERAZ TO TYLKO KOMERCHA ;C POSZLI W KASE, ZAL. Tak, Korn skończył się na Kill'Em'All.

Marylin Manson po wydaniu w tym roku Born Villain SKONCZYL SIE.

Dobrze, że Thrash nie umiera, bo inaczej połowa metalowej populacji by wyginęła.

Rozumiem różnice brzmień między starymi albumami, a dzisiejszymi.
Ale jak dla mnie to chyba dobrze, że..coś ruszyło, że..poszło coś w nowy, avant - gardowy kierunek.
Dla Korna współpraca z m.in Skrillexem, czy też Kill The Noise opłaciła się bo jak dla mnie ich nowy album jest świetny.

Dobra, spadam, ;cc
What the fuck?

Poprzedni album Sabatona łykam praktycznie w całości, chyba ma prawo nie podobać mi się nowa piosenka? Jest kiepska, bez pomysłu, nie chwyta mnie.

Co do Korna - oni skończyli się już dawno temu .

A Marilyn Manson nagrywa kiepskie albumy już po Holy Wood xD.

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 10:58
Szeregowy
Generał Major

Domyślnie

Cytat:
What the fuck?

Poprzedni album Sabatona łykam praktycznie w całości, chyba ma prawo nie podobać mi się nowa piosenka? Jest kiepska, bez pomysłu, nie chwyta mnie.

Co do Korna - oni skończyli się już dawno temu .

A Marilyn Manson nagrywa kiepskie albumy już po Holy Wood xD.
Spoczo spoczo, nie każdemu się podoba, ale ostatnio denerwują mnie pewne osobniki, tj. traszersi.

Jeśli ;SKONCZENIE; oznacza przejście na nowy kierunek to ok :>

a teraz lece, dzis dzien bedzie mily ;>

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 11:12
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Cytat:
Jeśli ;SKONCZENIE; oznacza przejście na nowy kierunek to ok :>
Nie, skończenie jest wtedy, jeśli np. taki Korn przed wydaniem albumu Korn III - Remember Who You Are deklaruje, że wracają do korzeni a album potem ulegają dubstepowej modzie i nagrywają dub-metal który swoją drogą jest mocnym średniakiem - czyli dwa kawałki dobre a reszta kupa. Niestety, na ostatnich albumach KoRna można znaleźć max 2 ciekawe kawałki.

Cytat:
Spoczo spoczo, nie każdemu się podoba, ale ostatnio denerwują mnie pewne osobniki, tj. traszersi.
Mnie też, nawet pisałem dawno temu na blogu o traszerach w katanach.

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 11:52
MadMaX jest nieaktywny MadMaX
Generał

Nick: MadMaXcfpspl
Gra: BlackShot

MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! MadMaX Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Domyślnie 30/04/2012

Nie no, tekst mnie rozwalił...

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 12:15
Embryodead
Cywil

Domyślnie

Dopiero teraz odkryłeś największy hicior [x]-rx xD? Myślisz, że od czego najlepiej zacząć przygodę z industrial dance xD?

One, two, three, dance with me
One, two, three, feel the beat
One, two, three, move your feet
One, two, three, fuck me

Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2012, 10:35
Szeregowy
Generał Major

Domyślnie

Cytat:
Mnie też, nawet pisałem dawno temu na blogu o traszerach w katanach.
Poszperałem, znalazłem, przeczytałem.
Ja właśnie ostatnio mam..CZELNOŚĆ rozmawiać z takimi osobami, no cóż..słuchając Dioxyde, Combi czy tez Alien Vampires jestem fanem TECHNO, i jestem pozerem

@ejdit ; Wybacz Grzechu za tą dyskusję, lubimy ten temat :*

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd