Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > MMO FPS, Gry Akcji Online > WarRock > Generalna Dyskusja

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 21-03-2010, 00:34
neptunek jest nieaktywny neptunek
Szeregowy
Kapral

Nick: neptunek
Klan: SZUKAM

neptunek Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie 1v1 GB - oznaka pro?

Czy na prawdę powiedzenie 1v1 GB urosło do rangi elitarnego i myślicie, że jak to napiszecie to wszyscy padają do waszych stóp? Piszę to, bo denerwuje mnie już ta plaga wielkich ligowców, zachowujących się na publicu jak dzieci i tylko czekających na ten moment, w którym można napisać "1v1 gb?".

Co najlepsze 99% tych super mega prosów nie posiada tam konta, wy na prawdę myślicie, że jesteście super?

Kieruje to tutaj, bo parę takich napinaczy jest na tym forum..

stare 21-03-2010, 00:43
dubiks
Cywil

Domyślnie

Tak dokładnie myslimy

stare 21-03-2010, 00:47
Gnikuś
Cywil

Domyślnie

Nie wiem po co to napisałeś, każdy tak sobie może myśleć ale jak widać zachowuje to dla siebie, i nie piszę tego tutaj.

Pewnie pójdzie temat do kosza

stare 21-03-2010, 07:28
promariusz jest nieaktywny promariusz
Pułkownik

Gra: Warrock

promariusz Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Ja mam konto na GB i jak ktoś się zapyta to mogę zagrać jeżeli tylko mi się zechce -.-
Tylko taki pros mów dawaj 1v1 gb no ja mowie ok wyślij czekam , czekam , czekam ... Wysłałem mu piszę do niego na pw nic nie odpisuje Patrze a ecz odwołany więc ..

stare 21-03-2010, 07:34
Arek jest nieaktywny Arek
Generał Major

Nick: .

Arek Nieźle mu idzie, czasami nie daje się zabić
Domyślnie

Cytat:
Napisał promariusz Zobacz post
Ja mam konto na GB i jak ktoś się zapyta to mogę zagrać jeżeli tylko mi się zechce -.-
Tylko taki pros mów dawaj 1v1 gb no ja mowie ok wyślij czekam , czekam , czekam ... Wysłałem mu piszę do niego na pw nic nie odpisuje Patrze a ecz odwołany więc ..
Boją się Ciebie. Jesteś przekolesiem.

Ja tam nie umiałem grać 1vs1 a byłem w najlepszym klanie w PL na GB i jakoś to mi nie przeszkadzało grać w meczach.

stare 21-03-2010, 07:41
xxFBNxx jest nieaktywny xxFBNxx
Szeregowy
Sierżant

xxFBNxx Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

niech idzie, ale chlopak ma poniekad racje, bo 3/4 pisze GB, Esla ty mu a moze film nagrasz? to odp jest prosta- po co? A filmu juz sie oszukac nie da.
dziekuje

stare 21-03-2010, 07:46
stefanzut jest nieaktywny stefanzut
Szeregowy
Generał Brygadzista

stefanzut Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Tylko zważ, że dużo osób podczas nagrywania przy War Rocku ma bardzo niskie FPS'y (np. ja) i nagrywanie programem (np. Fraps) bardzo przycina grę i [nawet] zabicie lowów z ratiem 0.30 przysparza ogromne trudności.

stare 21-03-2010, 08:30
Michael_Angelo jest nieaktywny Michael_Angelo
Szeregowy
Podporucznik

Nick: majkeeel
Klan: n/a

Michael_Angelo Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Michael_Angelo
Domyślnie

br***-neptunek "1v1 GB ?" hehehe ^^ . Też to zauważyłem , wiele osób myśli że jak napisze " 1v1 gb " się wywyższa , myśli że jest kimś więcej niż tylko marnym szarym userem / graczem warrocka a tak naprawde niektórzy piszący te " 1v1 gb " nawet nie mają konta albo jak napiszesz ok wyzwij to ci odpowie " jutro , nie mam czasu, nie chce mi sie etc.)
i właśnie takimi i innymi powiedzeniami kidy psują gre..

stare 21-03-2010, 09:48
xxFBNxx jest nieaktywny xxFBNxx
Szeregowy
Sierżant

xxFBNxx Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

wystarczy tylko ustawic, i sie nie tnie

stare 21-03-2010, 10:02
Adiii
Cywil

Domyślnie

OK, zabiorę głos i w tym temacie, gdyż też mnie to niezmiernie irytuje.
Zacznę od tego, iż serwis "gameback" stał się tak nieodłączną częścią gry na polskiej scenie wr, że ideologia myślenia nieletnich użytkowników tego portalu polega na tym: nie masz tam konta - cheatujesz, buggujesz, podkręcasz, nie umiesz grać, jesteś nubem.
Tak, gram 3 lata cały czas na czitach, non stop siedzę w ścianie, podkręcam i nie umiem grać.

Druga sprawa odnośnie "powiedzenia". Trzeba być kretynem żeby wdawać się w kłótnie z jeszcze większymi kretynami jakimi są zrozpaczone dzieci, którym nie idzie podczas gry. Generalnie "1v1 gb" używa się jako tekstu podczas prowokacji, której niestety zbyt często wszyscy ulegamy. Rada na to jest taka - nie dyskutuj z takim parszywym debilem, po prostu traktuj tego kogoś jak powietrze.

Trzecia sprawa - komu do jasnej cholery będzie chciało się ściągać multum programów, które dobitnie obciążają łączę oraz zasoby komputera, co uniemożliwia płynną grę? Ja oczywiście wiem, zaraz znajdą się tacy co napiszą, że te programy w ogóle nie wpływają na jakość rozgrywki. Idźta w chu...

I jeszcze więcej mógłbym pisać na tę ligę, tylko po co? Szkoda mi czasu.

Pozdrawiam.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania