Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Sprawy Organizacyjne > Informacje i ogłoszenia

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 21-03-2010, 15:20
stefanzut jest nieaktywny stefanzut
Szeregowy
Generał Brygadzista

stefanzut Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie Temat Rekrutacyjny

Szanowna Administracjo,
Nie będę się rozpisywał, przejdźmy od razu do rzeczy. Dlaczego mój temat rekrutacyjny w dziale "Dyskusja o pojedynkach" , temat "Klan szuka graczy" , nazwa "Polish Bad Boys" został usunięty ? Admin nie powiadamiał mnie na priv, ani w temacie, że którykolwiek z punktów regulaminu został złamany. Nie zostałem poinformowany, z jakich przyczyn nie ma mojego wątku, w związku z tym proszę o wyjaśnienie, pozdrawiam.

stare 21-03-2010, 16:08
Kamel jest nieaktywny Kamel
Generał Porucznik

Gra: Inna

Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamel
Domyślnie

Jako, że nabijałeś punkty "Pomógł" w tym temacie, zostały usunięte wszystkie wiadomości razem z owymi punktami, a co za tym idzie cały temat.

stare 21-03-2010, 16:22
stefanzut jest nieaktywny stefanzut
Szeregowy
Generał Brygadzista

stefanzut Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

Nie nabijałem "Punktów Pomógł". Kolega robił sobie ze mnie jaja i mi klikał.

stare 21-03-2010, 16:28
Kamel jest nieaktywny Kamel
Generał Porucznik

Gra: Inna

Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamel
Domyślnie

Cytat:
Nie nabijałem "Punktów Pomógł". Kolega robił sobie ze mnie jaja i mi klikał.
To podziękuj swojemu 'inteligentnemu' koledze. Temat zamykam.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd