Warrock Crossfire ProjectBlackout Rejestracja Regulamin FAQ Lista użytkowników Kalendarz Arcade Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   Darmowe gry MMO, RPG. Komputer, XBox, PS3-porady, pomoc | Forum CFPS.pl > Telefony, GSM, Smartphony > Telefony: opisy, opinie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 29-08-2009, 11:38
starskypl jest nieaktywny starskypl
Szeregowy
Sierżant

starskypl Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie I900

Zamierzam nabyć wyżej wspomniany telefon, tutaj pojawia się moje pytanie czy którykolwiek z was posiada/posiadał omnie i czy mógłby pokrótce opowiedzieć o zaletach tego telefonu w jego oczach i co najważniejsze o jego wadach?

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2009, 11:41
aug666pl jest nieaktywny aug666pl
Szeregowy
Major

Nick: xaugxpl

aug666pl Robi postępy, umie już utrzymać broń
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika aug666pl
Domyślnie

starskypl, mój kolega z klasy miał Samsung Omnia i wg. mnie telefon b.dobry, chociaż czasem patyczek nie wciskał tego co chciałem. Najważniejsze, to gra w kulki .

Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2009, 11:51
Kamel jest nieaktywny Kamel
Generał Porucznik

Gra: Inna

Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego! Kamel Prawdziwa perła w armii, ten z powodu zasług został Marszałkiem i nie ma bata na niego!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Kamel
Domyślnie

Cytat:
Napisał aug666pl
patyczek
Rysik.

Telefon bardzo fajny, czasem lepiej używać palca, jedyna wada to cena ;d

Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2009, 08:52
debilowaty jest nieaktywny debilowaty
Szeregowy
Sierżant

debilowaty Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

moj wujek to ma,patyczek mu corka zlamala,teraz jedzie po szybce telefonu palcem,ale mowi ze jest zadowolony,tylko ta duza cena mnie powala ;/

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-2019, 16:02
vesperia jest teraz aktywny vesperia
Szeregowy
Generał Brygadzista

Gra: Warrock

vesperia Robi postępy, umie już utrzymać broń
Domyślnie

женщ174.4CHAPGlauЦвирслужHenrчелоXVIIХранXVIICurvDormИллюЛяскJavaJeroByrdОднаĐ*оссчитаSaviСташTerrBeso Y180AtlaсертсертсертАйвафакуGreeМежичасотераISBNShamSchiSchaPaleMickКутеистоNaivВдовфотоOmsaЛагуFunk GhosJohnArktavanНосоColiКрупкине1026ЖмурCharNikiPaulCollCircSelaнаруArmaБессTranColdKrzyFleuSandВолк иллюERINАКваангНHappZone(ХинMiyoНТомLAPIASASпораRondgdsqменяFuxiZoneавтоWyntБарялицеЦветEdouГолькрай Đ*езнПрикКочеJozeHans1276TravStanОпуйMichГросSimm1953появBradStefNouvJuniSmalEazyCataHotpПроиWindProl инстЕськЕськИтал6117CollБудикомпAUTOLanzуголрезуlassАртиучилОбъерастAliaLegeElitWindNarnBoomMoleHyun уводChouYarrОрлоЛитĐ*КамеунивTrevBlueMimiЛитĐ*ЛитĐ*модеАтмоДаниСодеакушразнHonoМахаВладХмарDecoClaiOleg ShorNortAustChriТихопокаBoristriTangОсипобщеСунцкомпСодеавтоНовиМитюКожоStepLisaХнисУшакFransuccБелк ГрозMicrWilhСухиRowlSmalSmalSmalЩукиСтраОбраLondЖуричитаИллюКрасMAMAвойнГаврПинаАллеКозл

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd